úterý 9. října 2018

Odpověď Jiřího Vohralíka Ladislavu Peškovi

Vážený pane Peško! 

Lze se domnívat, že autorem těchto řádků jste vy a nebo někdo z Vašich komunistických řad. Nechtěl jsem před volbami reagovat, ale když jsou již kostky vrženy, dovoluji si následující poznámku, která snad stojí za zamyšlení.

Ano, je to ode mne skoro troufalost, že jsem souhlasil s nominací do kandidátky OMS. Taky jsem uvažoval, zda ve svém věku mohu něčím přispět k úspěchu uskupení, které si mne pro volby vybralo. 

Můj věk je pro volby nestandardní, ale zdá se, že tato okolnost není vždy tak podstatná. Vaše KSČM má stále ve znaku dílo K.Marxe, který by byl letos shodou okolností 200 let stár. A doposud jste se jeho osoby a myšlenek nezřekli. Předem sděluji, že se s Vaším "leadrem" srovnávat nechci, byl to zajisté velmi chytrý pán, ač si  nejsem  jist,  že jeho these platí dodnes. 

Takže. Věk nemusí být vždy na překážku, jak dokazujete ve své stranické ideologii

Jiří Vohralík

1 komentář:

  1. věk není omezující, to je jasné. Omezující je ovšem zdravotní stav. A ten u některých kandidátů už není právě nejlepší. Ono je tristní, pokud je zastupitel delší dobu neschopen práce díky chorobám. Ale to je každého jeho věc. Pan Peška z nedostatku jiných argumentů vytahuje zcela nemístně stáří jako cosi špatného, mladík jeden nerozvážný! On nám naštěstí nestárne!

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného