pátek 1. června 2018

Kulturně sportovní odpoledne v Otrubech


Již pošestnácté pořádá spolek WOTRUBIA v místní městské části Slaný – Otruby tradiční Kulturně sportovní odpoledne v Otrubech. V sobotu 23. června 2018 bude na programu oblíbený turnaj v pétanque a doprovodný nohejbal. Večer bude patřit nejen oslavě pozvolna končícího školního roku ale i taneční zábavě, o kterou se postará známá slánská skupina KRYSTAL. K dobré pohodě a tanci bude hrát přibližně od 18.00 až téměř do půlnoci.

Zápis hráčů začíná ve 13.00 a XVI. ročník TURNAJE O CENY V PÉTANQUE - memoriál Ladislava Betky – odstartuje ve 13.30 hodin. Pod vedením osvědčeného ředitele turnaje Svatopluka Drtiny a jeho pomocníků budou přihlášené dvojčlenné týmy rozděleny do tradičních kategorií junioři do 10 let (zápisné 25,- Kč/hráč) a dospělí (zápisné 40,- Kč/hráč).

Vloni hrálo na čtyřech hřištích celkem 16 týmů, rozdělených do kategorií junioři (9 týmů) a dospělí (7 týmů). Mezi hráči nechyběly týmy z Otrub a Slaného, ale též posily z Kladna, Loun či Prahy ale též dva hráči z Francie. Francouzská herní škola (ale i určitá umíněnost) bude k vidění i letos.

V juniorské kategorii soupeřili na dvou hřištích Jágrtým, Mimoni, Sedm, Pařiči, Ničitelé snů, Children Snipers, Dvojčata, Angry Girls a Mrtvoly. Týmy hrály systémem každý s každým a nejlepším z nich se stal tým Ničitelé snů ve složení Lukáš Drtina a Matěj Hynek.

V kategorii dospělých soutěžili Winners, Bonnie + Clyde, Zvonilky, Francouzský klub, Fousáči, Double team a Kněžny. Vítězem a držitelem putovního poháru se stal Double team (Tomáš Navrátil a David Pampera), kteří jsou pravidelnými bojovníky ve finále a na svém kontě mají již několik vítězství.

Mezi sponzory celé akce tradičně patří město Slaný, HYNEXPORT, TOI – TOI, Svatopluk Drtina a Pavel Bartoníček.

Přijďte se tedy předposlední červnovou sobotu opět pobavit do Otrub. Když se vydaří počasí, určitě nebudete litovat. Vyhrát může jen někdo, pobavit se ale můžeme všichni.

Pavel Bartoníček

Text byl připraven ke zveřejnění ve Slánské radnici, jako každoročně, bohužel na něj letos nezbylo místo.1 komentář:

  1. Apple Watches - Tithlon's Titanium Tints
    Apple Watches are premium how to get titanium white octane gold metal titanium fat bike watches made oakley titanium sunglasses with premium chrome and platinum raft titanium finish. These watches are made with premium gold gold gold plated, titanium vs ceramic flat iron

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného