úterý 26. září 2017

Pavel Fojtík ve Slaném - 3. říjen 2017 - kavárna Prostor - nejen o kultuře a historii s čtyřkou kandidátky STANu

STAN není stranou jednoho muže či ženy. Ti, co mě osobně znají, vědí, že nejsem davový typ a že nedělám politiku pro osobní kariéru. Důvod, proč jsem se stal jako velmi  nezávislá osobnost členem STANu a nyní za něj i kandiduji do parlamentu je vlastně jednoduchý.

Vím, že pokud chcete něco společensky významného ovlivnit, je to mnohem snazší, když se můžete opřít o politickou stranu. Jenže pro mne by bylo velmi obtížné stát se členem typické české strany s přísnou hierarchií a stranickým politikařením. Naštěstí jsem dostal příležitost seznámit se s vnitřním chodem STANu a zjistil, že v takovémto seskupení mohu s klidným srdcem působit a leccos prosadit.

Hlavní výhodou STANu je počet kvalitních lidí, kteří se k němu hlásí. STAN není seskupení kariéristů okolo jedné propagandou vytvořené hvězdy, ale spolek individualit, které dokáží v důležitých otázkách najít společnou řeč.

Mým cílem v této volební kampani bylo umožnit slaňákům poznat kandidáty z čelních pozic naší kandidátky, aby se mohli přesvědčit, že jde o normální pracovité lidi, kteří se nebojí otevřeně diskutovat. Na setkání s dvojkou kandidátky Věrou Kovářovou  (Na skleničce ve Slaném s poslankyní Věrou Kovářovou (STAN)
) a s jedničkou kandidátky Vítem Rakušanem (Na pivě ve Slaném s Vítem Rakušanem (STAN) - o ubytovnách, Estonsku i 9. měsíci těhotenství) se příchozí mohli přesvědčit, že naši kandidáti jsou lidé z masa a kostí, se smyslem pro humor, s velkým srdcem, ale také s hlavou plnou plánů pro budoucnost.

V úterý 3. října v 18:00 můžete osobně poznat čtyřku kandidátky STANu, Pavla Fojtíka, starostu Nymburka a místopředsedu Výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch Středočeského kraje.

Pavel Fojtík je vystudovaný historik a člověk, který se dlouhodobě věnuje rozvoji kultury ve Středočeském kraji, takže je zřejmé, o čem se bude hodně hovořit. Určitě to však nebude jediné téma. Můžeme například probrat něco, co má se Slaným hodně společného, tedy jaké to je přebírat pozici starosty v půlce funkčního období.

Setkání se uskuteční v nedávno otevřené Kavárně Prostor (https://www.facebook.com/prostorslany/). Pokud jste tam ještě nebyli, máte výbornou příležitost si prostředí kavárny vyzkoušet. Věřím, že nebudete litovat. V kavárně se každý měsíc pořádá řada akcí  a myslím, že každý si zde najde něco, co ho zajímá.  Kavárnu najdete v Masnokrámské ulici, nedaleko základní školy na Komenského náměstí.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného