úterý 5. dubna 2016

Komunistické Slánské noviny a jejich anonymní autor Peška

Ve Slánských novinách se objevil další článek z dílny člověka řádně proškoleného komunistickým režimem, který zmiňuje i OMS: http://www.slanske-noviny.cz/clanek/slansky-prevrat

přetiskuji zde svoji reakci ze slánské diskuze:

===

Slánské noviny píší ve svém obvyklém stylu, článek plný urážek, který opět hlavní komunista ve Slaném Peška "zapomněl" podepsat.

Protože se zmiňuje i o OMS:

"Pan Hůla (Svobodní) připomněl zastupitelům za OMS jejich předvolební prohlášení, že nebudou ve volbách do vedoucích orgánů města volit a podporovat ty zastupitele, kteří se podíleli na nezákonných postupech při výstavbě parkovacího domu. V tomto případě tedy pana Hrabánka a pana Vaška. Z repliky zastupitele Matouška (OMS) však vyplynulo, že mu tento předvolební slib či závazek, ani jeho porušení, žádný problém nedělá."

připomínám, že anonymní Peška měl dostatek času, aby se mohl podívat na text prohlášení OMS před volbami: http://volby.slany-2014.cz/povolebni_spoluprace.html

Budeme hlasovat proti účasti kandidátů ze seskupení, které zaštítila strana ohrožující demokracii v České republice:


  • Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM)

Doporučíme případným koaličním partnerům, aby do řídících orgánů města nenavrhovali současné členy rady, kteří schválili dodatek č.7 k parkovacímu domu .... Pokud bude některý zastupitel z tohoto seznamu přesto navržen, naši zastupitelé se budou v hlasování rozhodovat individuálně.

Svobodní jako jediná pravicová strana, jejíž členové nejsou na rozdíl od ostatních občanů ovce (výtažek 2 předvolebních plakátů) dali přednost komunistům, představitelé OMS se rozhodovali individuálně mezi komunistou, který rozvrátil městský úřad, kde např. na oboru školství zůstal jediný člověk, a ředitelem základní školy a bývalým starostou, který byl členem sdružení, které udělalo zásadní chybu ohledně PD, a o kterém věřím, že se z této závažné chyby důsledně poučil.

Naši zastupitelé se v souladu s volebním slibem rozhodovali individuálně a já s tímto individuálním rozhodnutím plně souhlasím.

Miloslav Nič

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného