středa 2. března 2016

Dopis starosty na ministerstvo vnitra

Dnes se na mne obrátil jeden z koaličních zastupitelů s dotazem, zda bych byl ochoten zveřejnit dopis starosty, který byl odeslán bez vědomí rady na Ministerstvo vnitra. Domnívám se, že tento dopis poskytuje zajímavý náhled do situace na radnici, a proto bez dalšího komentáře zveřejňuji.


    Miloslav Nič

PDF verze dokumentu: http://volby.slany-2014.cz/Dopis_starosta_.pdf
2 komentáře:

  1. Díky za uverjneni. Dává mi to smysl ve vztahu k některým věcem, které jsem se před nějakým časem dozvěděl o rekneme silne podezrivavem vztahu starosty k nekterym koalicnikum. Taky se asi rýsuje půdorys problémů mezi starostou a části řady, aniž bych si cinil narok hodnotit kdo je "hodný" a kdo "zly" (zas tak naivní ani informovany nejsem).

    OdpovědětVymazat
  2. Tak teď mi svítá v tom návrhu na odvolání starosty. Dopis má datum 11.12.2015, to je již dlouhá doba. Kdyby měl starosta pravdu, již by mělo běžet vyšetřování. Jinak ve funkci skončí a voda poteče dál. Ale souhlas s odškodněním za dřívější ukončení smlouvy je divný, když "tahoun" dnešních mocných tvrdil, že smlouvy a dodatky neplatí. Dát někomu 10 melounů bez právního důvodu by trestný čin být mohl. Tak by P. mohl být zajedno se starostou a je záhada, kdo vlastně vládne.

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného