úterý 6. října 2015

Objev komunistických Slánských novin - 21. září je konec srpna

Na stránkách komunistických Slánských novin se v
"2015-10-06 07:50:02" objevil článek s názvem:

Bartoníček opět lhal zastupitelům

(odkaz vede na současné znění článku, po publikování mého textu Slánské noviny bez jakéhokoliv upozornění text článku změnily, naštěstí si vždy vše, co komentuji, zálohuji, takže zde si můžete přečíst původní verzi ; z textu zmizela zmínka o srpnovém zasedání, přitom tam zůstala zcela nesmyslná poznámka o neodevzdání připomínek ve stanovené době. Ve slušné společnosti se takovéto opravy vždy explicitně zmiňují a je to i důvod, proč u řady článků uvádím P.S. v případech doplnění či obsahových změn článku, a bez upozornění měním pouze pravopisné chyby a překlepy.)

Od novin patřícím zapálenému komunistovi a milionáři v jedné osobě, radnímu Peškovi, nelze očekávat takové maličkosti, že by dehonestující články nesly jméno autora, který by případně svá tvrzení obhajoval nebo se za ně omluvil.

Nicméně tento článek přesahuje i obvyklou míru ignorance faktů, kterou jsou Slánské noviny pověstné. Anonym podepsaný "redakce" zde mj. píše:

" na posledním jednání městského zastupitelstva při projednávání jeho připomínek k zápisu z posledního (srpnového) jednání zastupitelstva. "


Článek, který má za úkol demonstrovat, jaký že je pan Bartoníček lhář a zkreslovač faktů se snaží označit 21. září za srpnové zasedání.

"Nejprve jaksi nonšalantně přešel fakt, že jako určený ověřovatel nebyl schopen předat své připomínky k zápisu v zákonem stanovené době (nestačili mu na to ani 3 týdny)"

Samozřejmě, pro komunistu není obtížné vysvětlit nic, ale přece jen bych chtěl slyšet zdůvodnění jak je to možné, na základě těchto údajů:
  • zastupitelstvo, jehož byl pan Bartoníček ověřovatelem, se konalo 21. září
  • na provedení zápisu má město 10 dnů, pod neověřeným zápisem je podpis pana Cílka z 30. září
  • na zastupitelstvu pan starosta tvrdil, že obdržel připomínky pana Bartoníčka v pátek 2. října odpoledne, zatímco pan Bartoníček se ohradil, že to bylo ve čtvrtek 1.října

K dalším tvrzením se vrátím, až bude k dispozici zvukový záznam (do záznamu byli koalicí, ač záznam neslyšela, prohlasovány věci, o kterých jejich autor tvrdí, že je neřekl).

Miloslav Nič
STAN

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného