neděle 6. září 2015

Nulová tolerance vůči neslušnosti by měla platit i ve Slaném

Vzhledem k bezprecedentnímu a zcela urážlivému chování RNDr. Ladislava Pešky směrem k mé osobě, jsem se rozhodl  dne 3. 9. 2015  podat návrh ve věci projednání urážky na cti podle zákona o přestupcích. Tím dnem bylo tedy zahájeno přestupkové řízení proti jeho osobě jako přestupci. Případný smír je podmíněn veřejnou omluvou  RNDr. Ladislava Pešky.

Pavel Bartoníček
zastupitel, který děkuje svým voličům, že mu zachovali přízeň

10 komentářů:

 1. Pan doktor Peška to měl dotáhnout do konce jako kdysi Macek s Rathem. Na hrubý pytel hrubá záplata.

  OdpovědětVymazat
 2. Jestli to má být to, co jsme slyšel, že Peška o Bartoníčkovi řekl, že je idiot. Tak myslím, že tímto je možné toto tvrzení pokládat za prokázané.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radní města by měl vystupovat noblesně, jít příkladem svým spoluobčanům, ale k tomu má chování pana Pešky opakovaně daleko.

   Vymazat
  2. A co bývalí místostarostové? U těch noblesu již nevyžadujete? Myslím, že OMS je dost proradná parta. Nič s Matoušek udávali bývalého starostu, teď Bartoníček zase člena rady.

   Vymazat
  3. Zmíněné trestní oznámení bylo rovněž mj. podepsáno současným místostarostou Zlámalem a současným radním Zímou, nebylo na bývalého starostu, ale na dodatek smlouvy o parkovacím domě a bylo podáno v době, kdy současný radní Peška ve své tehdejší roli opozičního zastupitele neustále na zasedáních zastupitelstva veřejně prohlašoval, že u parkovacího domu podezírá spáchání trestného činu.

   Myslím, že i tento příspěvek od anonymního přispěvatele docela příznačně ukazuje, která že parta by se měla stydět.

   Miloslav Nič

   Vymazat
  4. Hm... dobrý. Ale v žádný jiný partaji se ti udavači nekoncentrují tak, jako v OMS. To logicky o něčem svědčí.

   Vymazat
  5. Například o tom, že v OMS jsme zvyklí se vždy podepsat, a tím přejímat za své činy plnou odpovědnost.

   Miloslav Nič

   Vymazat
  6. Pane 18:55, udávat se dá to, o čem nemá třeba veřejnost, žádné povědomí a nikoliv to, co je probíráno na veřejném zasedání zastupitelstva.
   To co tam předvedli pánové Šmehlík a Peška nemá prostě obdoby. Je to něco, za co by se měli dotyční stydět a chodit odpadním potrubím (kanály), ale možná čekají až bude dokončena kanalizace v Husově třídě - i když, téměř na výšku člověka, je prý stoka v ul. Palackého, až téměř ku konci ul. Lázeňské.

   Vymazat
 3. Konečně, doufejme s. Pleška narazil :-))

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného