pondělí 1. června 2015

Máme trávy po krk (doslovně) a další otázky

Se svolením pana Pospíšila přetiskuji dopis, ze kterého na sobotním zasedání zastupitelstva četl pan Širc:


zastupitel Libor Pospíšil (Volba pro Slaný):

Dobrý den,

s politováním jsem nucen se omluvit ze zítřejšího konání zastupitelstva z neplánovatelných služebních důvodů. Jelikož jsem měl příspěvek do programu diskuze, dovoluji si současně vznést dva dotazy na pana starostu:

1. „Jakým způsobem bude nadále jednáno se zástupci místních částí? Bude v nějaké pravidelné periodicitě svoláváno jednání zástupců místních částí se starostou města a vedoucími jednotlivých odborů, kde bude možno vznést požadavky k jednotlivým oblastem, anebo mají zástupci místních částí řešit problémy přímo s jednotlivými odbory? Jednání bylo za celou dobu svoláno pouze jednou a to bez účasti pana starosty. 


Od zvolení nových představitelů města se konkr. v Dolíně přestala na obecních pozemcích sekat tráva (letos ještě nebyla provedena žádná seč a výška trávy již bezprostředně ohrožuje bezpečnost lidí při přecházení vozovky a při vyjíždění na silnici z bočních ulic) a

žádosti o podporu veřejných akcí, adresovanou emailem panu starostovi dne 29. 4. 2015 nejen že nebylo vyhověno, ale na žádost nebylo ani odpovězeno a na dotazy obyvatelů o dalším dění v místních částech se tak velmi těžko odpovídá.“

2. Z jakého důvodu marně uplynula 30denní lhůta pro vyřízení žádosti o podporu veřejných akcí v Dolíně a na žádost, odeslanou 29. 4. 2015 v 07:04 hodin a prokazatelně doručenou nebylo žádným způsobem reagováno? Jakým způsobem mají zástupci místních částí s představiteli města komunikovat, aby dosáhli požadovaných odpovědí?

Děkuji.

Moc se omlouvám všem, kterým posílám email v kopii, ale chci kohokoli v Vás požádat, zdali byste byli ochotni mé dotazy vznést na jednání zastupitelstva, aby dotazy a odpovědi byly zmonitorovány a přepsány do zápisu z jednání. Předem moc děkuji.


1 komentář:

  1. Tráva není problém jen místních částí. V Ráji máme trávu také už téměř po krk...

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného