sobota 25. dubna 2015

Oznámení pro koalici města od rozzuřeného a aktivního občana

Od rána se snažím pracovat, ale nejsem schopen se na práci soustředit. A když už jsem napsal veřejný příspěvek na FB, tak jej zkopíruju i sem:

Od zasedání zastupitelstva už uplynuly 2 dny, ale soptím čím dál více, natolik, že se mi ani nedaří pracovat, což mne naštvává ještě více.

Jelikož vím, že mne občas sledují na FB i lidé z koalice, upozorňuji je, že moje veškeré snahy o jakoukoliv vstřícnost skončily. Slánskou horu prostě nejsem schopen rozdýchat.

Kdyby se nakonec něco postavilo a při nejhorším i na místě, kde je to teď, ale po obsáhlé diskuzi, byl bych smutný, ale ne naštvaný. Jsem zvyklý na to, že naprosté většině lidí v Čechách sice příroda nevadí, ale cokoliv jiného má přednost.

Ale aby město jezdilo na kraj vyprošovat povolení pro zásah do přírodní památky, aniž se komukoliv ve městě cokoliv řekne, a pak se ani nepočká, až se povolení bůhví jak získané obdrží, a už se vrhne na věc, je pro mne zcela neodpustitelné.

Dokud z města nepřijde jasný signál, který by mne přesvědčil, že si opravdu uvědomili, že to, co spáchali, není jen připevnění pár lan na jednu skálu, tak nevidím důvod, proč bych měl považovat jakýkoliv čin či výzvu koalice za něco jiného než sbírání hlasů pro to, aby mohli realizovat další geniální nápady, které se jejich partě hodí.

Když nejsou schopni dodržovat pravidla i v těch nejjednodušších případech, do kterých vidí každý, proč bych si měl myslet, že jsou poctiví v případech, kterým plně nerozumím?


Miloslav Nič

1 komentář:

  1. Kdysi platilo: Iniciativní blb je horší než třídní nepřítel a hněv je špatný rádce. Stačí prasknout slabá žilka a je po žížalkách.

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného