pátek 13. února 2015

Žádost o svolání mimořádného zasedání zastupitelstva města Slaný


V pátek 13. února 2015, byla do podatelny Městského úřadu ve Slaném podána žádost o svolání zasedání zastupitelstva obce dle ustanovení § 92, odst. 1 zákona č. 128/2000 Sb. o obcích, adresovaná starostovi města  Ing. Zálomovi. Deset z celkového počtu 27 zastupitelů, a to bez ohledu na skutečnost, zda jsou v koalici či opozici, žádá o svolání zasedání zastupitelstva s jediným bodem programu:

Pozastavení  výkonu  rozhodnutí  rady  města  č.  015/09/2015  ze  dne  4.  2.  2015  o přípravě  výběrových  řízení  na  vedoucí  funkcionáře  městem  řízených  organizací  a zrušení již vypsaných či ukončených výběrových řízení.

Návrh na svolání mimořádného zasedání zastupitelstva podepsali:

Ing. Pavel Bartoníček (OMS)
Martin Cílek (Naše město)
Jaroslav Hložek (VPS)
Mgr. Martin Hrabánek (ODS)
Olga Judlová (VPS)
RNDr. Vladimír Kulich (KDU-ČSL, SZ, NK)
RNDr. Jakub Širc, Ph.D. (ANO 2011)
MUDr. Miroslava Šircová (ANO 2011)
Ing. Milan Šourek, CSc. (ČSSD)
MUDr. Bohumil Vašek (KDU-ČSL, SZ, NK)

S  touto žádostí souhlasí ještě další zastupitelé, kterým není osud našeho města a jím řízených  organizací  lhostejný.  Nestihli  však  připojit  své  podpisy  v  časovém  termínu do 14.00 hodin, kdy provozní hodiny podatelny končí a do kterého musela být žádost podána.

Jednání zastupitelstva musí být svoláno nejpozději do 21 dnů ode dne, kdy žádost byla doručena městskému úřadu,  tedy do 6. března. Bylo by však vhodné, i s ohledem na již vyhlášená výběrová řízení, zveřejněná 10. února (termín podání přihlášek do 26. 2., předpokládaný  termín  konání  výběrového  řízení  27.  2.)  aby  ke  svolání  zastupitelstva přikročil starosta města co nejdříve. Nechme se překvapit.   

         Pavel Bartoníček
---

3 komentáře:

  1. VELKÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ DÍÍÍÍÍKKKKKKYYYYY

    OdpovědětVymazat
  2. začne PŠM ( pro nepamětníky: Politické Školení Mužstva) nového zastupitelstva. Co si to vůbec dovoluje!

    OdpovědětVymazat
  3. Já bych je veřejně pranýřoval, svolat na náměstí shromáždění lidu a ti co je volili označit za zrádce. Nejlepším starostou by byl Jarda Hložek, je sečtělý a nikdy nic nezkazil. On totiž nikdy nic nedělal.

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného