úterý 11. listopadu 2014

Je neslušný pan Peška nebo pan Matoušek? Poslechněte si sami a rozhodněte.

Před několika dny se v komunistických Slánských novinách objevil text, o kterém jsem zde již jednou referoval:

Geniální připomenutí 25. výročí Sametové revoluce od pana Pešky

 Cituji pana Pešku (KSČM):

"V slovních útocích na jeho osobu, které řídil bývalý starosta Hrabánek, se nejvíce zaskvěl zastupitel Matoušek. Jeho slovní výpad na adresu ing. Grohmanna nelze popsat slušnými slovy. A tak ing. Grohmann, kterého zjevně nenávistné projevy z řad jeho vlastních kolegů zaskočily, nakonec odvolal svůj souhlas s kandidaturou na místostarostu města a jednání zastupitelstva města opustil."

Poslechněte si zvukový záznam daného okamžiku (cca 90 vteřin) a možná usoudíte stejně jako já, že pan Matoušek nebyl ten, kdo svou řečí nebo psaním překročil hranice slušného chování.

 Zvukový záznam:

http://www.slany-2014.cz/MP3/matousek_listopad_5_grohmann_mistostarosta.mp3

Miloslav Nič
STAN

5 komentářů:

 1. Po poslechu záznamu vystoupení p. Matouška, které podle p. Pešky je nepopsatelné slušnými slovy, si myslím, že nejvíc nenávisti je právě v p. Peškovi. Alespoň v jeho písemném hodnocení předmětného vystoupení.

  Píše však v množném čísle: "nenávistné projevy z řad jeho vlastních kolegů", tak si musím počkat na další.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, pan Peška jen pln zloby a nenávisti. Tak věřme, že je nyní přetaví do budovatelského zápalu.

   Vymazat
 2. Z vytrvalého rozboru projevů a chování pana Pešky vyplývá, že jste se stali pouhou kádrovou rezervou upadající ODS. Co je vlastně náplní vašeho sdružení? Pro doplnění- připravte peněženky bude se platit! http://www.slanske-noviny.cz/clanek/finance-budou-problem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kádrová rezerva, to zní pěkně soudružsky. :) Ano, několik našich členů bývalo v ODS, jeden je dokonce stále. Jsme vesměs pravicově smýšlející, takže to není až tak divné. Bude se platit? To se musí vždy....

   Vymazat
 3. S panem Peškou začal náš spor již před volbami, když nás velmi mile nazval xenofoby a extrémními pravičáky za to, že odmítáme komunisty v radě.

  Po volbách o nás píše, že říkáme věci, které nelze popsat slušnými slovy. Navíc alespoň na veřejnosti vystupuje jako hlavní tvář vznikající koalice. Proto je myslím náš zájem o jeho osobu pochopitelný.

  Každému, kdo četl např. moje příspěvky na blogu OMS je jasné, jak to s kádrovou rezervou ODS je. Ale protože autor komentáře stejně nechce polemizovat, nemá cenu, abych na tuto část odpovídal.

  Miloslav Nič

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného