pondělí 6. října 2014

Jak a koho volit podle komunistů

V novinách Našich komunistů se právě objevil článek s návodem koho volit v komunálních volbách: Jak a koho vybrat?

Vedle toho, že se dá z článku velmi dobře vyčíst představa KSČM o povolební spolupráci, se dostalo velké cti i naší kandidátce OMS/STAN, která se podle komunistů stala jedinou stranou, kterou není možné volit:

"Z tohoto pohledu se levicovým voličům nabízejí pouze dva subjekty: Naše město a ČSSD.  Naopak, pravicový volič si může vybírat z celé plejády volebních stran: ANO, ODS, Svobodní, TOP09, KDU-ČSL a SZ, VPM, USZ. Extrémní pravici pak představuje volební strana STAN-OMS."

Podle definice našich komunistů je zřejmě příslušníkem extrémní pravice ten, kdo napíše do volebního programu:

Povolební spolupráce (http://volby.slany-2014.cz/povolebni_spoluprace.html):

Budeme hlasovat proti účasti kandidátů ze seskupení, které zaštítila strana ohrožující demokracii v České republice:
  • Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM)
 A píše takovéto články:
Pro mne osobně je ctí, že na mne podpásovými údery (za což považuji výrazy jako xenofob nebo extrémní pravičák)  útočí člověk, který se jmenuje redakce, a o sobě píše v životopise pro komunistické čtenáře:

"K politické angažovanosti jsme se dostal již v mládí. Do komunistické strany jsem vstupoval ve svých 18 letech, prožil jsem si tehdy přirozenou éru svazáckého funkcionáře na střední i vysoké škole. Do té opravdu veřejné politické práce jsem se však zapojil až v roce 1989. Právě listopadové události a některé, pro mne do očí bijící nepravdy vykřikované tehdejšími tribuny lidu, mne patrně nejvíce přivedli k práci, kterou teď na tomto poli vykonávám."
 [http://stredocech.kscm.cz/index.asp?thema=2901&category ]

Miloslav Nič
OBČANÉ MĚSTA SLANÉHO

========
6. říjen 2014 - 18:20
Na Facebooku se objevil následující komentář:

==============
Ladislav wrote: "Jsem rád, že se alespoň na něčem shodneme. Já jsem komunista, a pan Nič je extrémní pravičák. A jinak děkuji webu či blogu OMS za trvalou propagaci mé osoby. S pozdravem L. Peška"
==============

Jsem z malé vesničky, takže je pro mne samozřejmé, že zdvořilý pozdrav nemohu nechat bez odpovědi:

===========
Rádo se stalo. Je mým zvykem na zapálené komunisty upozorňovat, když se to z vrozené skromnosti stydí uvádět sami. Miloslav Nič
==============


Předvolební dialog pokračuje i s OMS:

19:00
========
"Ladislav Peška: Mně to nevadí. Myslím, že ve Slaném jen těžko najdete někoho, kdo by nevěděl kdo jsem. Žiju tady až skoro 40 let ... A vy?
=========

========
Miloslav Nič: Já jsem náplava, která přišla do Slaného v roce 1997, a jak sám dobře víte, jsem znám i mezi prokurátory z vaší politické strany: http://ujma-za-petici.cz/
==========Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného