neděle 21. září 2014

Odpověď pana Matouška na komunistické obvinění

Když jsem publikoval svůj článek Xenofobie a KSČM, nevěděl jsem, že krátce před odjezdem do zahraničí stačil pan Matoušek odpovědět č.1 Našich komunistů, panu Peškovi. Protože se jeho odpověď na stránky Slánských novin nedostala, dovoluji si ji se svolením autora zveřejnit zde.

------------------
Reakce na článek pana Pešky: Lídr kandidátky Naše město odmítá xenofobní kampaň OMS

Vážený pane Peško,

především musím dementovat, že jsem se chtěl stát radním! Ono to dost dobře ani nejde!

Když píši vážený, tak to vůbec nemyslím špatně. Proti Vám jako člověku nemám výhrad, dokonce si Vás za některé věci i vážím. Text, který kritizujete, není sice z mého pera, ale ani jsem proti němu nevystoupil, nevystoupím a budu jej hájit.

Co mne na Vás mrzí, je to, že se nedokážete od KSČM odpoutat, dále svým členstvím podporujete tuto zvrácenou ideologii.

Proč nemohu spolupracovat s členy KSČM?

Kdyby ještě žil, odpověděl by Vám můj děda, kulak, který zemřel v polorozpadlém statku jako invalidní důchodce s důchodem 160,- měsíčně,  popřípadě jeho žena, má babička, která jako špičková krejčová z německé školy dělala dojičku krav za minimální mzdu.

Děda se bohužel nedožil vrácení polností, které mu komunisti ukradli. Babička ano, ale místo polí s černozemí, která jim byla ukradena, zůstala jen pole plná opuky.

Zeptejte se mého otce, který projevil nesouhlas s okupací naší republiky v roce 1968 a od té doby za svůj postoj trpěl.

Zeptejte se i mne, proč jsem do konce roku 1989 nesměl vycestovat na žádné mezinárodní závody (vyjma NDR!), proč doba, kdy jsem se mohl porovnávat s nejlepšími v Evropě, se stala dobou, kdy jsem seděl v dětském pokoji, brečel a nechápal PROČ???!

Tak jak se KSČM svým lehkým přejmenováním nezbavila své minulosti, tak ani já jsem nezapomněl. Věřím, že nezapomnělo ještě hodně dalších.

Po volbách jsem schopen spolupracovat téměř s každým. Se členy KSČM ne. Musel bych se propadnout hanbou.

O to víc mne mrzí, že jste se nedokázal od oné organizace odpojit (chápu,  voličská základna je věrná a početná) a i přesto, co jsem napsal, nemám problém s Vámi jednat o věcech města a spolupracovat na věcech pro blaho Slaného.

Odpovídám na FB, kde jsem článek našel. Je na Vás, zda moji reakci zveřejníte ve svých novinách....

S pozdravem a přáním pěkného dne

Martin Matoušek
č.1 kandidátní listiny
OBČANÉ MĚSTA SLANÉHO

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného