čtvrtek 15. května 2014

Tento způsob diskuze zdá se mi poněkud nešťastným

Včera jsem se pustil do výměny názorů s panem Ladislavem Schneiderem, našim radním za ODS, na diskuzním fóru:

http://diskuze.slansko.cz/infrastruktura-ekologie/parkovaci-dum-ve-slanem

Rád bych se s Vámi podělil o jeho závěrečný příspěvek, myslím, že o vztahu radních za ODS k občanům leccos vypovídá:

----------
Pane Niči,
Vaše demagogie mě ničí !!!
Nemám vskutku zájem s Vámi zavádět nesmyslné debaty. To, co jsem chtěl napsat jsem již napsal.
Omyly, které jsem měl na mysli jsou přece ty 4 body z Vašeho příspěvku ze 14.5. - 14:15. Nehodlám je rozebírat do detailu a zavádět s Vámi nesmyslně nekonečné debaty, zřejmě podle Vašeho přání. Říkám jen, že jsou to Vaše omyly a takové holt asi zůstanou - na Vaši demagogii, kterou byste tu chtěl zřejmě rozvinout nesmyslnou diskusí v plné parádě, nehodlám přistupovat. Vy s Vašimi útoky na slánské gymnázium i s Vaším "nepostradatelným" notebookem jste se již dostatečně projevil na zasedáních zastupitelstva, kde jsou Vaše vystoupení již vnímána jako zavedený folklor a "kulturní vložka".
L.Sch.
-----------
  Miloslav Nič

 P.S. : Útoky na gymnázium myslel pan Schneider moji obranu několika studentů před stíháním kriminální policií, které po více než roce ukončil zásah krajského státního zástupce. Byli stíháni pro podání petice (kterou jsem v době jejího podání četl a nepodepsal), více informací naleznete na stránkách http://ujma-za-petici.cz/ .

A neodpustím si jednu poznámku:
Když jsme se s manželkou snažili přimět naše zastupitele, aby vystoupili na obranu kriminalizovaných studentů, naši radní a zastupitelé se opakovaně nechávali slyšet, že jsou tito studenti plnoletí, plně odpovědní za své činy a že věří v nestranné vyšetřování policie a soudních orgánů.

Jsem proto překvapen, že stejný názor na plnoletost, odpovědnost a nestrannost nesdílejí v případě trestního vyšetřování za podepsání dodatku 7 k parkovacímu domu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného