pátek 16. května 2014

Čistírna odpadních vod Blahotice ve volebním programu ODS

Ve volebním programu v roce 2010 se ODS  hrdě hlásilo k zajištění dotace pro Blahotice. V květnu roku 2014 radní, který byl podle tohoto programu zvolen, tvrdí, že posunutí  zasedání zastupitelstva o jeden týden zhatí dotaci, se kterou se chlubil před 4 roky. Starosta města, zvolený na kandidátce ODS podle stejného programu, na zasedání zastupitelstva 13. května 2014 o ohrožení dotace nemluvil.

-------------------------
http://ods.slansko.cz/html/index.php?id_m=1284555775&id_c=ID489e846006

Volební program ODS Slaný pro období 2010-2014
Slaný – město plné života
Slaný 2010-2014:


Intenzifikace centrální městské ČOV v Blahoticích – na finanční zajištění této pro rozvoj města nesmírně důležité akce, jsme získali 90% finančních prostředků z fondů EU. Přesto je třeba přidat téměř 75 miliónů z městského rozpočtu (celkové náklady 211 mil. Kč). Bez intenzifikace ČOV by se zastavil veškerý rozvoj města, včetně bytové výstavby.

--------------------
http://diskuze.slansko.cz/infrastruktura-ekologie/parkovaci-dum-ve-slanem
Radní za ODS, pan Ladislav Schneider, v diskuzních příspěvcích,
14.5. 2014:

p. Matoušek ... Jeho poslední exces ohrožuje především dotaci na rekonstrukci ČOV Slaný - není totiž nyní jisté, podaří-li se ji ještě zachránit. [o neschválení programu schůze jsem psal v článku Rekord města Slaný v délce zasedání zastupitelstva: 25 minut]


Pane Niči,
Vaše demagogie mě ničí !!! Nemám vskutku zájem s Vámi zavádět nesmyslné debaty. ... Omyly, které jsem měl na mysli jsou přece ty 4 body z Vašeho příspěvku ze 14.5. - 14:15. ... Říkám jen, že jsou to Vaše omyly a takové holt asi zůstanou ... i s Vaším "nepostradatelným" notebookem jste se již dostatečně projevil na zasedáních zastupitelstva, kde jsou Vaše vystoupení již vnímána jako zavedený folklor a "kulturní vložka". L.Sch.

-------------

Pracoval jsem s komplikovanými přístroji v hodnotě milionu dolarů, napsal jsem počítačové  programy o desítkách tisících řádků, ale proniknout do myšlení některých pánů radních je opravdu nad mé síly.

Ale třeba se mi to podaří na mimořádném zasedání zastupitelstva ve středu 21.5.2014 v 15.00 hod. v Městském centru Grand.
Miloslav Nič1 komentář:

  1. Čistička odpadních vod je nejmodernějším řešením:
    http://www.cistickaodpadnichvod.cz/cisticka-odpadnich-vod-moderne
    Moc pěkný článek o této problematice. My už máme domácí čističku pátým rokem.

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného