čtvrtek 3. října 2013

Slánská radnice - únor 2013

Sloupek se štítkem Slánská radnice vám bude přinášet úryvky z minulých čísel našeho oblíbeného časopisu, neboť kdo si nepamatuje historii, je odsouzen ji prožít znovu.
 
Slovo starosty - číslo 2 - ročník XVI - únor 2013

"V době, kdy píšu tento úvodník, je den po slavnostním otevření parkovacího domu a jeho uvedení do zkušebního provozu. Ten bude trvat do 31. srpna tohoto roku. První dva měsíce (do 23.března 2013) bude provoz omezený časově a pro slánské občany bude zdarma (7.00–17.00 ve všední dny; v pátek večer a o víkendu bude otevřen jen pro oficiálně nahlášené společenské akce v Grandu a hotelu Hejtmanský dvůr).

Po uvedeném datu nastane již nepřetržitý dvacetičtyřhodinový provoz. A parkovné bude pro každého 20 Kč za hodinu stání mezi 6 hodinou ranní a 18  hodinou večerní.

Po 18 hodině bude platit paušální platba 50 Kč až do ranních hodin. Instruktážní video použití parkovacího domu, včetně zázemí, si budete moct prohlédnout opět v únorovém videomagazínu.

Slavnostní otevření bylo provázeno velkým zájmem veřejnosti (a to nejen té slánské), tištěných médií, internetových novin, televize a rozhlasu, starostů z celé republiky, politiků a ostatních hostů. Vzhledem k obrovskému náporu lidí jsme museli rozdělit ukázky po celý den a strávili jsme na místě mnoho hodin už od rána (já osobně od 10 hodin).

V mrazivém počasí přišlo opravdu nečekané množství občanů. Zástupci města a  dodavatelské firmy se snažili všem předvést, co mohli a poctivě odpovědět na všechny zvídavé otázky typu „Co nastane, když ...?“

Bylo to pro nás náročné, ale váš zájem a v drtivé většině pozitivní ohlasy, byly velmi milé. Po všech těch stresech a pracovním vypětí, aby se za rok a čtvrt stihla náročná stavba dokončit... Zkrátka vám děkuji. A přeji všem, aby parkovací dům sloužil automobilistům k plné spokojenosti.

MĚJTE SE HEZKY! VÁŠ STAROSTA IVO RUBÍK "

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného