čtvrtek 3. října 2013

Sdružení občanů Občané města Slaného (OMS)

Sdružení občanů Občané města Slaného ( OMS ) bylo založeno v červenci 2013. Vzniklo seskupením občanů města, které spojuje dlouhodobá nespokojenost s hospodařením města, s přístupem vedení města k řešení parkování v centru, bioplynové stanice na Těhuli a nešťastná situace na slánském gymnáziu.

OMS je bez politické orientace a hlavním úkolem je zabývat se tím, co se děje ve Slaném a jeho okolí, reagovat na aktuální témata, upozorňovat na nedostatky a pomáhat vedení města.

OMS má svoji právní podporu a své stanovy, podle kterých se řídí. Své zájmy se snaží prosazovat za podpory členů zastupitelstva, vrcholného orgánu města. Jeden ze zakladatelů OMS je členem zastupitelstva.

OMS nabízí Slaňákům možnost se aktivně podílet na všech aktivitách sdružení. Každý, kdo má zájem pro naše Slaný něco udělat, má příležitost. OMS využívá potencionál každého z členů a společnými silami vytváří hodnoty, které mají pozitivní přínos pro život ve Slaném.

 Pokud i Vám není lhostejné co se děje ve Slaném a chcete něco změnit, přispět svými zkušenostmi a znalostmi, přijďte mezi nás.

OMS

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za Váš příspěvek. Občané Města Slaného